Přeskočit na hlavní obsah

V bance mi nepůjčí, ale rychlou půjčku prostě potřebuji

Je veřejným tajemstvím, alespoň mezi lidmi kteří se točí okolo půjček a také u zájemců o rychlý úvěr, kteří si nejdříve společnost (u které si míní vypůjčit peníze), proklepnou. Že Zaplo nabízí nejprůchodnější rychlou půjčku, tedy, že půjčí snad úplně každému.
Oblibu si společnost u široké masy zájemců o půjčku získává také díky první půjčce zdarma, kterou Zaplo nabízí až do výše 16 000 Kč, maximální splatnost pak je až 30 dní. Většina žadatelů si ovšem neuvědomuje, že jde jen o způsob jak získat zákazníka, který potencionálně využije opakovanou půjčku (a to zpravidla hned několikrát) a ta již je poměrně vysoce úročena. Stačí se podívat na níže umístěný náhled úvěrové kalkulačky kde RPSN (roční procentní sazba nákladů) dosahuje závratné výše více než 84 509 %!
Pokud potřebujete peníze rychle a v bance Vám prostě nepůjčí, rychlá půjčka Zaplo je rozumným řešením pouze v případě první půjčky, která je zdarma, poté se raději porozhlídněte po jiných nebankovních společnostech.

Jako nejvýhodnější se jeví Kamali. Jak vidíte níže na náhledu, v případě půjčky Kamali činí RPSN pouze 48 %, nicméně nutno dodat, že pokud se půjčku Kamali rozhodnete splatit dříve RPSN bude daleko vyšší, ale i tak o několik řádů nižší než u opakované půjčky Zaplo. Za zmínku stojí i to, že Kamali taktéž nabízí první úvěr zdarma, a to až do výše 15 000 Kč při splatnosti do 14 dní.
Spousta z vás si ovšem řekne, ani jednu půjčku, nechci krátkodobou půjčku s tak vysokých navýšením prostě nechci a nikdy nevyužiji. Vážený čtenáři, tak jednoduché to není. Vysoké procento domácností v ČR nemá úspory překračující částku 10 000 Kč a například v případě poruchy a nutné výměny dražšího spotřebiče, jako je například pračka, nebo lednička, nezbývá než se poohlédnout po rychlém úvěru.

Na závěr bude fér dodat, že také banky již dnes dokáží nabídnout online rychlé půjčky bez zbytečné administrativy (například Česká spořitelna, Moneta nebo Equa bank), my se ovšem věnujeme situaci, kdy banka žadateli prostě a jednoduše peníze nepůjčí.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny s Macem

S Windows se peru spoustu let, opravdu, ale opravdu mě ser.. . Po několika letech lavírování jsem to tedy zkusil s Macem. Rozhodoval jsem se mezi Macem Mini a iMacem. Nakonec to vyhrál repasovaný iMac z dubna 2019 s 4K 21,5 obrazovkou, Intel Core i5 šestiřádkovým procesorem 3 GHz (Turbo Boost až 4,1 GHz), operační pamětí 8 GB DDR4, 256 GB úložištěm SSD a grafikou Radeon Pro 560X. Nákup jsem realizoval na apple.com/es/shop/refurbished . Tyto řádky píšu zhruba po týdnu s Macem. Přechod s Windows byl neočekávaně jednoduchý. PSPad jsem (prozatím a možná i trvale) nahradil programem TextMate, import webů z FTP klienta FileZilla, Window –› Mac OS, proběhl bez problémů, obstarožní (ale stále skvělý) Adobe Fireworks CS6 za 270 EUR, jsem nahradil Affinity Photo (zatím trial), plná verze stojí 55 EUR, toto je takřka vše co na počítači potřebuji. Nicméně musím říct, že Windows 10 ve srovnání s Apple macOS 10.15.1 Catalina, není vůbec, ale vůbec, špatný. Mac sem tam laguje, jeden program m

Skvělý nástroj pro kompresi PNG a JPEG obrázků

Obrázky tvoří podstatný datový obsah webu a je nezbytné k nim podle toho přistupovat. Před publikováním je tedy vhodné (ne-li nutné) datovou náročnost (velikost) obrázků optimalizovat. A to za účelem nižší datovové náročnosti a rychlejšího načítání v internetovém prohlížeči (jak celého webu, tak jednotlivých stránek). K tomu využívám webový nástroj TinyPNG , ale dostupný je také plugin Photoshopu a plugin pro Wordpress . Rozdíl (před a po kompresi) je téměř neviditelný, nicméně velikosti souborů se výrazně liší. A jak vidíte níže na screenshotu, nechybí ani podpora PNG obrázků s průhledným pozadím. Přesto, že název napovídá, že TinyPNG podporuje pouze kompresi PNG obrázků, není tomu tak, dostupná je také komprese ve formátu JPEG (JPG).

Blogger.com s vlastní doménou

Blogovací platformu Gooogle Blogger.com jsem před zhruba 10 lety opustil, nicméně od té doby se hodně, ale opravdu hodně, změnilo. V tuto chvíli nejsem moc zběhlý v tom co všechno lze nastavit a personalizovat k "obrazu svému", tak se alespoň pustím do toho jak na této platformě zprovoznit vlastní doménu (vlastní webovou adresou), v mém případě šlo o Googlim.cz (tento web). Přesto co tvrdím výše, již nyní mohu říct, že pokud mě někdo osloví s tím, že by chtěl vlastní web na kterém by rád často publikovat, doporučím mu právě tuto platformu. Administrace je jednoduchá, šablony vypadají slušně a oproti například Wordpressu odpadá spousta starostí, jako například HTPS, aktualizace, web hosting, databáze a podobně. K jádru věci, jak tedy "propojit" vlastní doménu s Blogger.com 1) Nejdříve si muset zaregistrovat doménu, v mém případě na SubReg.cz . 2) Založte si jakýkoliv blog na Blogger.com 3) V Nastavení –› základní zadejte web adresu vaší domény a pohlídej