Přeskočit na hlavní obsah

V bance mi nepůjčí, ale rychlou půjčku prostě potřebuji

Je veřejným tajemstvím, alespoň mezi lidmi kteří se točí okolo půjček a také u zájemců o rychlý úvěr, kteří si nejdříve společnost (u které si míní vypůjčit peníze), proklepnou. Že Zaplo nabízí nejprůchodnější rychlou půjčku, tedy, že půjčí snad úplně každému.
Oblibu si společnost u široké masy zájemců o půjčku získává také díky první půjčce zdarma, kterou Zaplo nabízí až do výše 16 000 Kč, maximální splatnost pak je až 30 dní. Většina žadatelů si ovšem neuvědomuje, že jde jen o způsob jak získat zákazníka, který potencionálně využije opakovanou půjčku (a to zpravidla hned několikrát) a ta již je poměrně vysoce úročena. Stačí se podívat na níže umístěný náhled úvěrové kalkulačky kde RPSN (roční procentní sazba nákladů) dosahuje závratné výše více než 84 509 %!
Pokud potřebujete peníze rychle a v bance Vám prostě nepůjčí, rychlá půjčka Zaplo je rozumným řešením pouze v případě první půjčky, která je zdarma, poté se raději porozhlídněte po jiných nebankovních společnostech.

Jako nejvýhodnější se jeví Kamali. Jak vidíte níže na náhledu, v případě půjčky Kamali činí RPSN pouze 48 %, nicméně nutno dodat, že pokud se půjčku Kamali rozhodnete splatit dříve RPSN bude daleko vyšší, ale i tak o několik řádů nižší než u opakované půjčky Zaplo. Za zmínku stojí i to, že Kamali taktéž nabízí první úvěr zdarma, a to až do výše 15 000 Kč při splatnosti do 14 dní.
Spousta z vás si ovšem řekne, ani jednu půjčku, nechci krátkodobou půjčku s tak vysokých navýšením prostě nechci a nikdy nevyužiji. Vážený čtenáři, tak jednoduché to není. Vysoké procento domácností v ČR nemá úspory překračující částku 10 000 Kč a například v případě poruchy a nutné výměny dražšího spotřebiče, jako je například pračka, nebo lednička, nezbývá než se poohlédnout po rychlém úvěru.

Na závěr bude fér dodat, že také banky již dnes dokáží nabídnout online rychlé půjčky bez zbytečné administrativy (například Česká spořitelna, Moneta nebo Equa bank), my se ovšem věnujeme situaci, kdy banka žadateli prostě a jednoduše peníze nepůjčí.

Komentáře

 1. Potřebuješ půjčku ? Nabízíme všechny druhy půjček, refinancování, vylepšení domu, investiční úvěr, konsolidaci dluhu, podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na auto. Nabízíme půjčku s úrokovou sazbou 2%. kontaktujte nás. E-mail: info.cashcraft84@gmail.com

  PODROBNOSTI O DLUŽNÍKOVI,

  Název:
  Sex:
  Země:
  Stát:
  Adresa:
  Částka půjčky:
  Doba trvání
  Telefonní číslo:

  Vaše rychlá odpověď na tento mail bude velmi oceněna.

  Dr. Thomas Anderson
  E-mail: info.cashcraft84@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj všichni,

  Jsem soukromý věřitel, nabízím půjčku ve výši 2%, je to legitimní společnost se ctí a rozdílem, jsme připraveni vám pomoci v jakémkoli finančním problému, který jste, nabízíme všechny typy úvěru, takže pokud máte zájem o tuto nabídku půjčky laskavě nás kontaktujte na našem e-mailu: (christywalton355@gmail.com) Uveďte také následující podrobnosti, abychom mohli okamžitě pokračovat s půjčkou.

  Název:
  Potřebné množství:
  Doba trvání: a
  země:
  Účel půjčky:
  Měsíční příjem:
  Telefonní číslo:

  Kontaktujte nás s výše uvedenými údaji na našem e-mailu: christywalton355@gmail.com

  S pozdravem vám všem.

  OdpovědětVymazat
 3. Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score.
  Personal Loans (Secure and Unsecured)
  Business Loans (Secure and Unsecured)
  Consolidation Loan and many more.

  Contact US for more information about Loan offer and we will solve your
  financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com
  Phone number: +917428831341 (Call/What's app)

  OdpovědětVymazat
 4. Potřebujete nouzovou půjčku na splacení dluhu nebo akciovou půjčku ke zlepšení vašeho podnikání? Byli jste odmítnuti bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidaci půjček nebo hypotéku? Už nehledejte, protože jsme tu, abychom všechny vaše finanční problémy hodili za hlavu. Kontaktujte nás e-mailem: {larrybright424@gmail.com Nabízíme půjčky zájemcům za přiměřenou úrokovou sazbu 2%. Rozsah je od 5 000,00 eur do 100 000 000,00 eur

  OdpovědětVymazat
 5. Potřebujete nouzovou půjčku na splacení dluhu nebo akciovou půjčku ke zlepšení vašeho podnikání? Byli jste odmítnuti bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidaci půjček nebo hypotéku? Už nehledejte, protože jsme tu, abychom všechny vaše finanční problémy hodili za hlavu. Kontaktujte nás e-mailem: {larrybright424@gmail.com Nabízíme půjčky zájemcům za přiměřenou úrokovou sazbu 2%. Rozsah je od 5 000,00 eur do 100 000 000,00 eur.

  OdpovědětVymazat
 6. Hledáte půjčku na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky, podnikatelské půjčky, hypoteční půjčky, půjčky na auta, studentské půjčky, osobní půjčky, rizikový kapitál atd.! Jsem soukromý věřitel, poskytuji půjčky firmám a jednotlivcům s nízkými a rozumnými úrokovými sazbami ve výši 2%. E-mail na adresu: christywalton355@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. HELLO Upozornění na nabídku půjčky pro každého! Jste finančně na dně a potřebujete naléhavou úvěrovou/finanční pomoc? Nebo potřebujete půjčku na zahájení/rozšíření svého podnikání nebo na koupi vysněného domu. ZÍSKEJTE OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ PŮJČKY 100% ZÁRUKU DNES BEZ OHLEDU NA VAŠE KREDITNÍ SKÓRE. E-mail: { larrybright424@gmail.com } , jsou spolehliví, rychlí v komunikaci a důvěryhodní

  OdpovědětVymazat
 8. Kolik byste si chtěli půjčit? Spusťte aplikaci, pomůžeme vám. Potřebujete naléhavé prostředky na splacení úvěru a dluhu? Jste jednotlivec, podnikatel, drobný prodejce nebo obchodní organizace, která si přeje expandovat a růst svého podnikání? jsme akreditovaná úvěrová společnost, nabízíme půjčky s nízkými úrokovými sazbami ve výši 3% jednotlivcům a společnostem po celém světě v těchto měnách: libry £, dolary $, euro€ atd.

  Vyberte si baycoastcredit , Baycoastcredit je autorizován a regulován úřadem Financial Conduct Authority. Spolehněte se na rychlou a garantovanou půjčku ještě dnes !! Sloužíme vám lépe.

  Kontaktujte e-mailem: baycoastcredit@gmail.com

  WhatsApp/Volání/text: +1 (216) 302 7201

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Blogger.com s vlastní doménou

Blogovací platformu Gooogle Blogger.com jsem před zhruba 10 lety opustil, nicméně od té doby se hodně, ale opravdu hodně, změnilo. V tuto chvíli nejsem moc zběhlý v tom co všechno lze nastavit a personalizovat k "obrazu svému", tak se alespoň pustím do toho jak na této platformě zprovoznit vlastní doménu (vlastní webovou adresou), v mém případě šlo o Googlim.cz (tento web). Přesto co tvrdím výše, již nyní mohu říct, že pokud mě někdo osloví s tím, že by chtěl vlastní web na kterém by rád často publikovat, doporučím mu právě tuto platformu. Administrace je jednoduchá, šablony vypadají slušně a oproti například Wordpressu odpadá spousta starostí, jako například HTPS, aktualizace, web hosting, databáze a podobně. K jádru věci, jak tedy "propojit" vlastní doménu s Blogger.com 1) Nejdříve si muset zaregistrovat doménu, v mém případě na SubReg.cz . 2) Založte si jakýkoliv blog na Blogger.com 3) V Nastavení –› základní zadejte web adresu vaší domény a pohlídej

První dny s Macem

S Windows se peru spoustu let, opravdu, ale opravdu mě ser.. . Po několika letech lavírování jsem to tedy zkusil s Macem. Rozhodoval jsem se mezi Macem Mini a iMacem. Nakonec to vyhrál repasovaný iMac z dubna 2019 s 4K 21,5 obrazovkou, Intel Core i5 šestiřádkovým procesorem 3 GHz (Turbo Boost až 4,1 GHz), operační pamětí 8 GB DDR4, 256 GB úložištěm SSD a grafikou Radeon Pro 560X. Nákup jsem realizoval na apple.com/es/shop/refurbished . Tyto řádky píšu zhruba po týdnu s Macem. Přechod s Windows byl neočekávaně jednoduchý. PSPad jsem (prozatím a možná i trvale) nahradil programem TextMate, import webů z FTP klienta FileZilla, Window –› Mac OS, proběhl bez problémů, obstarožní (ale stále skvělý) Adobe Fireworks CS6 za 270 EUR, jsem nahradil Affinity Photo (zatím trial), plná verze stojí 55 EUR, toto je takřka vše co na počítači potřebuji. Nicméně musím říct, že Windows 10 ve srovnání s Apple macOS 10.15.1 Catalina, není vůbec, ale vůbec, špatný. Mac sem tam laguje, jeden program m

Co jsou to Zonky

Zonky jsou v České republice průkopníkem v P2P lendingu (Peer-to-peer lending je půjčování lidem přímo od lidí prostřednictvím zprostředkovatele a online platformy). Uživatelé této platformy uzavírají půjčky přímo mezi sebou. Věřitelem tedy není banka, ale lidé, kteří jsou ochotni do půjček investovat. V praxi to znamená, že zájemce o půjčku získá peníze od lidí (drobných investorů), kteří se na půjčku společně složí. A právě největším tržištěm takových úvěrů jsou v ČR Zonky. Zonky, jde marketingový název půjčky společnosti Benxy s.r.o., která spadá pod mateřskou společnost PPF. Žádost o půjčku a vyplacení peněz Žádost o půjčku o půjčku začíná na Zonky kalkulačce , kde žadatel zvolí požadovanou částku a kolik peněz je schopen měsíčně splácet, dle zvolených parametrů zde zjistí jak dlouho bude úvěr splácet. Po odeslání žádosti a schválení úvěru, peníze vyplácejí přímo Zonky. Klient tak nemusí čekat až se na půjčku složí drobní investoři. Zonkyho tržiště Přesto, že peníze js